Elite Screens | Tripod/Portable Pull Up Projector Screen | T92UWH | Diagonal 92 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 203.2 cm |
- TootjadElite Screens
- Mudel: T92UWH
- Saadavus: 2
-
186€
Elite Screens | Tripod/Portable Pull Up Projector Screen | T92UWH | Diagonal 92 " | 16:9 | Viewable screen width (W) 203.2 cm | Black
| All | |
| Diagonaal | 92 " |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 114.3 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 203.2 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2265 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross weight | 9.1 kg |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Korpuse värv | Black |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Materjal | Aluminum alloy |
| Net weight | 7.685 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1360.00 g |
| Plastic (No PET) | 55.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product family | Tripod/Portable Pull Up Projector Screen |
| Producer product name | T92UWH |
| Tare weight (kg) | 1.415 kg |
| Tüüp | Portable Screens |
| Volume (m3) | 0.0419025 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: elite screens tripodportable pull up projector screen t92uwh diagonal 92 169 viewable screen width w 2032 cm, t92uwh, elite screens, ekraanid ja tahvlid projektoritele

